سه شنبه, ۱۱ آذر , ۱۳۹۹ 16 ربيع ثاني 1442 تعداد کل نوشته ها : 277 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 9×
 • آمار سایت

 • توطئه غذایی ماسونها در پست و مریض کردن بشر شهری امروزی
  ۰۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸
  بازدید 20
  0
  توطئه غذایی ائمه هدي (عليهم اسلام) که الگوی ما هستند، به دلیل سلامت روان، روح، اعصاب و جسم، سخت ترین آزارهای روحی، روانی و جسمی را به بهترین شکل تحمل می کردند. یکی از علل اصلی آن، این بوده که تا آخرین لحظه مرگ، عادات غذایی را که پروردگار متعال فرموده عمل می کردند.
  ارسال توسط : نویسنده : عباس نوازی منبع : کافی در طب اسلامی ایرانی(90 تا 94)

  پست و مریض شدن بشر شهری امروزی با پیروی از توطئه غذایی ماسونها

  ائمه هدی (علیهم اسلام) که الگوی ما هستند، به دلیل سلامت روان، روح، اعصاب و جسم، سخت ترین آزارهای روحی، روانی و جسمی، مانند: زندان، کارهای سنگین، جنگها و… را به بهترین شکل تحمل می کردند. در عین حال ذرهای خطا، اشتباه و گناه نداشتند. یکی از علل اصلی آن، این بوده که حتی قبل از انعقاد نطفه پاک این انوار مقدس و تا آخرین لحظه مرگ، عادات غذایی را که پروردگار متعال فرموده عمل می کردند.

  ولی بدبختانه ما به جای تقلید از ایشان، از یهود و کفار که به صراحت قرآن مجید، شدیدترین دشمنان اسلام هستند تقلید می کنیم. خوردن غذای طیب و غیر کارخانه ای، به اندازه و بیشتر به صورت خام، سبزی، میوه و خوردن گوشت کمتر، از سیره غذایی ائمه هدی (علیهم السلام) بوده است.

  پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) فرموده: شیطان همراهان خود را ندا می دهد و آنان را بر خوردن گوشت و مسکرات دعوت می کند و می گوید: من گوشت و مسکر را در کانون فساد و شرورها یافته ام».

  توطئه غذایی

  در روایتی دیگر داریم: «آن کس که میوه تنها را تناول کند، زیانی نخواهد دید. از بهترین طعام ها نان و بهترین میوه ها انگور است». در روایتی دیگر شیوه غذایی فعلی انسان دوره ماشین نهی شده و آمده که از خوردن غذاهای گوناگون بر یک سفره بپرهیزید، زیرا این نوع خوراک نامبارک است.

  اعراب بادیه نشین با خوردن خرما و شیر شتر و گوسفند، از سالم ترین، قوی ترین و مقاوم ترین افراد بشر بوده اند. کارگران کشتی در مصر که کاری بسیار سخت داشتند، بیشتر پیاز، خربزه، باقلا، عدس، خرما و ذرت می خوردند. روستاییان روس، غالب نان، سبزی و شیر میل می کردند. چاپارهای بومی مکزیک، غالبا ذرت می خوردند. انکاها (بومیان شیلی و پرو) که لشکر اسپانیول را شکست دادند؛ تنها میوه، نان و سبزی می خوردند. آنان مردمانی بسیار زیبا، خوش اندام، خوش اخلاق و با عادات نرم و مهربان بودند. به طوری که زنان آنان تا ۶۰ سالگی، جوانی خود را حفظ می کردند.

  بعضی از مردان مسیحی نیز با وجود کار خیلی سخت و زراعت، خیلی سالم، خوش بنیه و دارای عمر دراز بودند. به خاطر آن که فقط گیاه خوار بودند. در ایران و افغانستان قدیم نیز تقریبا همین شیوه جاری بوده و غلبه داشته است. انسان اروپایی، آمریکایی و شهری با پیروی از توطئه غذایی ماسونها پست و مریض شده است.

  دکتر والتر هدون می گوید: ۲۵ سال است گیاه خوارم و آن را یک کمک خیلی بزرگ در بهبودی ناخوشی ها یافتم و حقیقتا در بسیاری از مواقع آن را کافی دیدم که بدون دارو معالجه می نماید. برخی خویشاوندان من از ۶۰ سالگی شروع کردند و برخی ۹۰ سال دارند و کاملا سالمند. امروز بسیاری از قهرمانان گیاه خوار شده اند. (اقرارهای گیاه خواران بسیار زیاد و موجود است) الان در همه جای دنیا گیاه خواری در حال توسعه و فراگیرتر شدن است.

  مکیدن آب، شکل و خصوصیات معده و روده و خصوصیات اخلاقی و روانی انسان بیشتر به گیاه | خواران و میوه خواران شبیه است.

  فواید گیاه خواری و میوه خواری بسیار بسیار زیاد و برای همه اعضاء، سیستم ها، بیماری ها، جسم، روح و روان و همه شؤون زندگی دنیا و آخرت ما مفید است. تقویت همه قوای مثبت مانند: عقل، اراده، نشاط، پاکی، معنویت و کاهش همه قوای حیوانی مانند: شهوات، غضب، وهم و صفات درندگان مانند: پرخاش، ظلم، جنایت، قتل و صفات رذیله، از آثار خام خواری است.

  تقریبا (به جز چند مورد) برای همه بیماری ها مانند: سرطان، قند، نقرس، بیماریهای قلبی، کبدی،” کلیوی، مغزی، اعصاب، سیستم ایمنی، یبوست و مشکلات خونی، کاملا مفید و مؤثر است. جوانی، طول عمر، سلامت روح و روان، از بارزترین فواید گیاه خواری است. خلاصه هر چه درباره حسن غلبه مصرف گیاهان بگوییم کم گفته ایم. ولی باز هم تکرار می کنیم که برای عموم، ترک مطلق غذای پخته و گوشت، مضر و مردود است. ولی، غلبه غذا و خوراک خام، سبزی و میوه بر خوراک پخته و گوشت مطلوب است. اما بیماران مخصوص بیماریهای سخت توصیه می شود مدتی خام خواری مطلق بکنند تا بیماری آنها درمان شود.

  ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.