پنج شنبه, ۸ آبان , ۱۳۹۹ 13 ربيع أول 1442 تعداد کل نوشته ها : 163 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 4×
 • آمار سایت

 • (بخش دوم) دفن ماده ی بیماری در بدن به جای دفع آن در طب مدرن
  ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰
  بازدید 27
  0
  دفن ماده ی بیماری در بدن در طب مدرن آنتی بیوتیک به صورت مقطعی جوش ها را درمان می کند. در حالیکه اینطور نیست بلکه این دارو و داروهای از این قبیل به جای دفع بیماری و ریشه کن کردن آن از بدن، بیماری را در بدن دفن می کند.
  ارسال توسط : نویسنده : عباس کنار نوازی منبع : نسخ شفا بخش دکتر عزیز خوانی (ص 161 تا 165

  (بخش دوم) دفن ماده ی بیماری در بدن به جای دفع آن در طب مدرن

  دفن ماده ی بیماری در بدن به جای دفع آن در طب مدرن

  آنتی بیوتیک به صورت مقطعی جوش ها را درمان می کند. در حالیکه اینطور نیست بلکه این دارو و داروهای از این قبیل به جای دفع بیماری و ریشه کن کردن آن از بدن، بیماری را در بدن دفن می کند. این جوش همان سمی است که کبد آن را راهی پوست کرده است تا به أعضای مهم بدن آسیب نزند در حالیکه این داروی شیمیایی آن را به جای دفع از بدن، در بدن دفن می کند و معلوم نیست این سم به کدام قسمت بدن آسیب وارد می کند.

  یا شخصی اگزمای پوستی یا پسوریازیس دارد و پماد کورتون استفاده می کند و این داروی شیمیایی این مواد سمی را به داخل بدن باز می گرداند و بجای دفع بیماری، آن را در بدن دفن می کند. خود شخص إعتراف می کند تا زمانیکه پماد می زند خوب است ولی هرگاه زدن پماد را ترک می کند بیماری به بدن باز می گردد. و این مواد بازگشت داده شده، در بدن تغییر ماهیت داده و تبدیل به مواد مضرتر می شود و پایه و اساس سرطان کبد چرب، مشکلات و مرض های مهمتری می شود.
  لذا در قدیم پزشک به علت و سبب بیماری توجه داشت و مثلا در بیماری پوستی کبد را اصلاح می نمود.

  مضرات مسکن ها و آنتی بیوتیک ها

  کلیه ها هم مانند کبد بسیار مهم است و نقش فیلتر و دفع سموم به شکل إدرار را داراست.

  متأسفانه سبک و نوع زندگی مردم در تغذیه و رفتارهایشان به کلیه ها آسیب زده است. شما هر داروی شیمیایی که می خورید بخشی از آن وارد کبد می شود و بخشی از آن وارد کلیه می شود و این هر دو عضو مهم را از بین می برد.

  مثلا دختران جوان ما در زمان عادت ماهیانه درد دارند و به مقدار زیادی ژلوفن، هیوسین، مفنامیک اسید و استامینوفن ومگن های دیگر مصرف می کنند. تمام این مسکن ها ابتدا به سراغ کلیه ها می روند و سلول های کلیه ها را تخریب می کنند و ناقصش می کنند.

  آنتی بیوتیک ها همینطورهستند بچه مریض می شود خانواده به او آنتی بیوتیک می دهند. در حالیکه مریضی بچه ها با یک حجامت کردن یا یکسری داروهای گیاهی درمان می گردد مثل دمکرده چای کوهی که معطر و خوش طعم می باشد و طبعش معتدل رو به گرمی است و همه می توانند مصرف کنند.

  مصرف آنتی بیوتیک در زیر سن بلوغ اجازه رشد به استخوان نمی دهد و در نتیجه قد کشیدن هم با مشکل روبرو می شود و دهها ضرر دیگر.

   

  اثر آنتی بیوتیک ها بر عقیمی و ناباروری

  در سال ۸۲ کنگرهای جهانی در ایران در مورد آنتی بیوتیک برگزار شده بود و نفرات اول آنتی بیوتیک دنیا آمده بودند؛ یعنی پزشکان صاحب نام دنیا. در آنجا پزشکان رده اول جهان می گفتند که بچه های زیر ۴ سال حتی اگر یک دوره کوتاه آنتی بیوتیک مصرف کنند، در بزرگسالی رو به سوی عقیمی و ناباروری می روند. بیضه هایش عقیم می شود و تخمدان هاش ضعیف می شود و سلولهایش از بین می رود.

   

  وظایف کبد:

  کبد یکی از اعضای بسیار مهم در بدن است.

  ۱. کبد فیلتر بدن است.

  ٢. کبد حدود ۷۰۰۰ الی ۸۰۰۰ کار شناخته شده و حدود دهها هزار کار ناشناخته انجام می دهد.

  ٣. تولید هورمونهای بدن.

  ۴. پالایش و تصفیه غذا.

  ۵. هضم و جذب غذا.

  ۶. خون سازی بدن.

  ۷. صحت و سقم سیستم عصبی بدن.

   

  ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.