حدیث روز
امام صادق (ع) : بر تو باد دعا کردن زیرا درمان همه بیماری ها دعاء است.

دوشنبه, ۵ آبان , ۱۳۹۹ 10 ربيع أول 1442 تعداد کل نوشته ها : 147 تعداد نوشته های امروز : 7 تعداد اعضا : 4×
 • آمار سایت

 • (بخش اول) دفن ماده ی بیماری در بدن به جای دفع آن در طب مدرن
  ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۴
  بازدید 19
  0
  دفن ماده ی بیماری در بدن در طب مدرن در طب مدرن بوسیله داروهای شیمیایی که علامت درمانی است علائم بیماری را از بین می برند. سرماخوردگی را بجای دفع کردن از بدن، در بدن دفن می کنند.
  ارسال توسط : نویسنده : عباس کنار نوازی منبع : نسخ شفا بخش دکتر عزیز خوانی (ص 161 تا 165)

  (بخش اول) دفن ماده ی بیماری در بدن به جای دفع آن در طب مدرن

  علامت درمانی در طب مدرن

  در طب مدرن بوسیله داروهای شیمیایی که علامت درمانی است  علائم بیماری را از بین می برد . سرماخوردگی را بجای دفع کردن از بدن، در بدن دفن می کنند. مثلا سرفه که تمام میکروب ها و ویروس ها را از بدن دفع می کند با داروهای شیمیایی دفن و ساکت می کنند. در واقع میکروب و بیماری در بدن می ماند و از بدن خارج نمی شود و در آینده به بیماری مهلکتری تبدیل می شود. با اینکه آبریزش بینی و یا تب را که دفاع بدن هستند و برای بدن مفید هستند با داروهای شیمیایی در بدن پنهان و دفن می کنند به جای اینکه از بدن دفعشان کنند. چنان چه خود این ها به قدرت خداوند متعال داشتند از بدن دفع می شدند.

  البته باید تب شدید را با راهکارهای اساسی پایین آورد نه آنکه دفن کرد مانند:

  – پاشویه کردن

  -دم کرده گل ختمی

  – عرق کاسنی

  – خاکشیر و…

  ضرر دیگر این آنتی بیوتیک ها این است که میکروب ها را مقاوم می کنند و دارند مقاومت میکروبی ایجاد می کنند. یعنی آنقدر برای میکروب های حتی معمولی آنتی بیوتیک تجویز شده است که دیگر میکروب در برابر آن از خود مقاومت نشان می دهد؛ میکروب هم مانند انسان باهوش است فرض می کنیم که حدود ۱۰ میلیون میکروب در بدن انسان وجود دارد وقتی آنتی بیوتیک در بدن وارد می شود مثلا همه میکروب ها از بین می روند و فقط حدود ۱۰ هزار میکروب مقاومت کرده و باقی می ماند و در واقع کد ژنتیکیشان را تغییر می دهند یعنی طوری می شوند که در برابر آن آنتی بیوتیک مقاوم می شوند و در نوبت بعدی آن میکروب ها مقاومت می کنند و در اصطلاح طب مدرن، گفته می شود که مقاومت میکروبی حاصل شده است و باید آنتی بیوتیک قویتری تجویز کرد و در نتیجه آنتی بیوتیک قویتر عوارض جانبی بیشتری را به دنبال خواهد داشت و به کلیه ها، کبد، قلب و مغز و… آسیب جدی و حتی جبران ناپذیری وارد می کند. این روند غلط و نادرست همینطور ادامه پیدا می کند و فرد را به کام مرگ و بیماری های لاعلاج و صعب العلاج می کشاند.

  عوارض داروهای شیمیایی

  اهمیت پرداختن به علت نسبت به معلول در درمان بیماری ها

  در درمان بیماری ها به جای معلول باید به سبب و علت بیماری توجه داشته باشیم. همانگونه که قبلا به تأثیر کبد در پوست و مو اشاره کردیم.

  در طب مدرن برای رفع جوش در دختران بعضی آنتی بیوتیک تجویز می کنند. دارویی به اسم راکوتان که بسیار سمی، سرطان زا، مهلک و خطرناک است و در خارج از کشور ممنوع است لذا به راحتی برای مریض تجویز نمی شود؛ متأسفانه در داخل کشور برخی از پزشکان برای رفع جوش برای مریض تجویز می کنند.

  ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.