سه شنبه, ۱۱ آذر , ۱۳۹۹ 16 ربيع ثاني 1442 تعداد کل نوشته ها : 277 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 9×
 • آمار سایت

 • طلای موجود در نمک طعام طبیعی
  ۰۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۰
  بازدید 21
  0
  نمک دریاچه ارومیه هرگاه از آب و الکترولیت ها در بدن صحبت می شود ۵ مورد از مهمترین آنها که از آن نام برده می شود عبارت است از: سدیم، کلر، منیزیم، پتاسیم و کلسیم.
  ارسال توسط : نویسنده : عباس کنار نوازی منبع : کتاب نسخه های شفابخش (روازاده) (صفحه 37 تا صفحه 40).docx

  طلای موجود در نمک طعام طبیعی که در نمک غیر طبیعی نیست

  نمک دریاچه ارومیه

  هرگاه از آب و الکترولیت ها در بدن صحبت می شود ۵ مورد از مهمترین آنها که از آن نام برده می شود عبارت است از: سدیم، کلر، منیزیم، پتاسیم و کلسیم.

  هر ۵ مورد آن که بسیار در ساختار بدن انسان اهمیت دارد در آب دریاچه ارومیه وجود دارد.

  ۲ ماده پتاسیم و منیزیم از این ۵ ماده، از معجزات درمانی به حساب می آیند. و به حق می توان از آن به طلای موجود در نمک طعام نام برد. تمام نمک ها قبل از ورود به کارخانه نمک این ۲ ماده حیاتی را دارا هستند ولی پس از تصفیه و اضافه کردن ید دیگر فاقد این دو ماده حیاتی می باشند. نمکی که باید بین ۲ تا ۵ واحد پی پی ام ید داشته باشد به آن بین ۳۶ تا ۴۴ واحد پی پی ام ید شیمیایی زده می شود.

  نمک ارومیه

  بهترین نمک

  در صورتی که بهترین نمکی که به طور طبیعی وجود دارد، نمک دریا و نمک دریاچه ارومیه است. همین طور نمک هایی که در رودخانه ها و چشمه ها شسته می شود و به ساحل می آید بسیار برای بدن مفید است. براساس تجزیه و ترکیب های لازم، اعلام شده است که خوشبختانه این نمک به طور طبیعی ۱.۱ یدات بیشتر ندارد.

  از همه مهمتر اینکه مواد حیاتی که در حال حاضر خیلی در پزشکی در مورد آن صحبت می شود – یعنی منیزیم و کلسیم – به هیچ وجه در نمک های بازار وجود ندارد، در صورتی که منیزیم در نمک دریا ۴۸۳.۷۷ واحد پی پی ام وجود دارد که خود این از بیماری های بسیار زیادی از جمله پوکی استخوان و… جلوگیری می کند.

  البته باید متذکر شد در نمک صنعتی موادی را اضافه می کنند و موادی را هم کم می کنند که نمک را از حالت طبیعی و سودمندیش خارج می کند.

  و باید خاطرنشان کنیم که ما در مورد نمک طعام صحبت می کنیم ولی آن چیزی که پزشکان ما در دانشگاه ها برای آن عوارض زیادی را شمرده اند، که از این نمک طعام هم مقدار خیلی کمی در آن موجود است عبارت است از کلرید سدیم nacl)) که در واقع نمک طعام نمی باشد.

  نمی توان واژه هروئین را با نمک یکی کرد که بعضی می گویند ۳ چیز سفید را نباید خورد یکی هروئین و دیگری نمک و که متاسفانه این سخنان یا از روی عدم آگاهی است و یا مغرضانه میباشد و یا…

   

  ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.