حدیث روز
امام صادق (ع) : بر تو باد دعا کردن زیرا درمان همه بیماری ها دعاء است.

پنج شنبه, ۱ آبان , ۱۳۹۹ 6 ربيع أول 1442 تعداد کل نوشته ها : 128 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 4×
 • آمار سایت

 • چگونه غذا، اعمال و افکار ما، دوای ما باشد (بخش پنجم)
  ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۶:۰۰
  بازدید 2
  0

  چگونه غذا، اعمال و افکار ما، دوای ما باشد پاستوریزه ها عفونت خالص یکی از دوستان مورد اعتماد ما که در کارخانه لبنیات کار می‌کرد، نقل می‌کند: بعضی روزها به ما می گفتند: امروز شیر به خانه نبرید چون شیر فاسد شده بود و یک ماده شیمیایی می زنند تا آن را اصلاح کنند. میگفت: […]

  ارسال توسط : نویسنده : عباس کنار نوازی منبع : کافی در طب سنتی

  چگونه غذا، اعمال و افکار ما، دوای ما باشد

  پاستوریزه ها عفونت خالص

  یکی از دوستان مورد اعتماد ما که در کارخانه لبنیات کار می‌کرد، نقل می‌کند: بعضی روزها به ما می گفتند: امروز شیر به خانه نبرید چون شیر فاسد شده بود و یک ماده شیمیایی می زنند تا آن را اصلاح کنند. میگفت: حدود ۲۰ درصد آب، به شیر اضافه می کنند. کره و خامه شیر را میگیرند و مواد مفید باقی مانده را هم با پاستوریزه کردن(مثلا) از بین می برند. تقریباً آب است که به نام شیر می فروشند.لبنیات پاستوریزه

  ماست و پنیری که از این شیر درست می شود هم چیزی نخواهد داشت. شیر، ماست، با کره و ماست چکیده محلی تهیه نمایید. حرارت بالا سلول های زنده و مواد مفید را می سوزاند و می میراند و تبدیل به مواد مورد نیاز و عفونی میکند.

  غفلت و اشتباه بزرگ در مدارس

  این که هر روز به بچه‌ها در مدارس شیر می‌دهند یا به غذای دانشگاه و پادگان‌ها و… کافور میریزند، یا به زنان حامله توصیه شدید می کنند که هر روز شیر، ماهی و مرغ زیاد بخورید، عوارض بسیار بسیار خطرناکی دارد؛ حتماً باید این شیر همراه با چند عدد خرما یا عسل و در حجم کم و طبیعی مصرف شود. پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم فرموده: سردی ریشه هر بیماری است، مصرف زیاد شیر، ماست و پنیر باعث افزایش بلغم و سردی  بدن می شود. این یک توطئه غذایی است. در کدو به دانش آموزان می دهند. معصومین فرموده‌اند کدو مغز را بزرگ میکند. و در میان غیر یهود، صبح پنیر، و در مدرسه شیر و نهار برنج و شام ماکارونی یا کتلت یا ساندویچ می خورند و بعد می‌گویند چرا یهود بر همه دنیا حاکم است. دانش‌آموز با این برنامه غذایی در جوانی پیر میشود.

  مواد غذایی زیر را به برنامه غذایی تان اضافه کنید

  علاوه بر موارد مذکور، عناب، زرشک، رب انار، شیره انگور، لیمو ترش تازه، ماءالشعیر طبیعی، عرق کاسنی یا جوشانده کاسنی به برنامه غذایی خود اضافه کنید( البته لازم نیست هر روز مصرف شود، بلکه به تناوب باشد ولی جزئی از برنامه غذایی باشد) ولی هر کدام از این موارد، چندین جنبه مفید و لازمند. مثلاً رب انار به جای رب گوجه، شیره انگور به جای برخی شیرینی های مصنوعی، لیمو ترش تازه به جای ترشیجات کارخانه‌ای مصرف کنید، کاسنی را با شربت سکنجبین مخلوط کنید.

  برای طحال و کبد

  از اعضای اصلی و خیلی مهم بدن است. عرق کاسنی یا دم کرده آن، برای کبد مفید است و شاه تره برای طحال مفید است. سعی کنید یک استکان عرق کاسنی و شاهتره را با کمی عسل، مستمرا میل نمایید. صدها فایده اساسی و مهم دارد. زیبایی، نشاط، اصلاح حالات روانی و… از جمله این فواید است. این دو، طحال و کبد را که عضو رئیسه بدن هستند، اصلاح می‌کند.

  یا اینکه به سرکه انگبین های رایج که یک واحد عسل و یک واخد عرق نعنا و نصف واحد سرکه است. یک واحد کاسنی و یک واحد شاهتره و یک واحد شیره انگور اضافه کنید و هر روز یک استکان بنوشید.

  ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.