حدیث روز
امام صادق (ع) : بر تو باد دعا کردن زیرا درمان همه بیماری ها دعاء است.

دوشنبه, ۱۱ اسفند , ۱۳۹۹ 18 رجب 1442 تعداد کل نوشته ها : 339 تعداد نوشته های امروز : 0×
 • آمار سایت

 • حجامت

  حجامت درمان تمام بیماریها تعریف حجامت به صورت کلی و در زبان پارسی مناسبترین وقت حجامت در ایام هفته ؛ بررسی روایی (بخش ۲ ) تغذیه مناسب یکی از اعمال حجامت (بخش دوم) حد ضرورت حجامت در حج حدود الهی در انجام حجامت پسماند خون حجامت و لوازم مصرف شده در حجامت ۱ نکته: حجامت ، وضو را باطل نمی کند اعتماد به تطهیر حجامت کننده حجامت در شبهای ماه مبارک رمضان حجامت کننده و حجامت شونده افطار نمایند! حجامت روزه دار در ایام ماه رمضان حکم فدیه حجامت موضع حلق در روایات! (بخش اول) حد ضرورت حجامت در حج کراهت تعیین حق الزحمه و اجرت حجامت آیا درآمد حجامت کننده درست است؟ مقدمه بحث جایگاه حجامت در فقه اسلام کار حجام چه بوده است؟ حکم فقهی اسلام خصوص حجامت بانوان حجامت زنان در ایام حمل و قاعدگی دعای حجامت نگاه کردن به خون حجامت موجب جلای دیده می شود ضعف و بیحالی حجامت ، بررسی علت و رفع آن منع حجامت در موقع پر یا خالی بودن معده و یا در حالت گرسنگی بهترین زمان حجامت در طول سال چه موقع است روش حجامت در طب اسلامی بررسی انواع روش حجامت (بخش اول) خوراک قبل و بعد ، تغذیه حجامت تشخیص نیاز به حجامت و بهترین زمان حجامت حجامت ، هدیه شب معراج برای امت اسلام تأکید احادیث در اهمیت حجامت جایگاه حجامت در طب اعراب از روایات عید حجامت یکی از بهترین اعیاد در اسلام عید حجامت حجامت نجات بخش و رها کننده از امراض جسمی و روحی تاریخ حجامت و موقعیت حجامت در تاریخ جهان و اسلام

  عسل قند دیابتی ها
  ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰
  بازدید 72
  2
  عسل قند دیابتی ها عسل طبیعی، برای جذب در مغز نیاز به انسولین ندارد. به همین علت درمانی برای دیابت است.
  نویسنده : عباس نوازی منبع : کافی در طب اسلامی ایرانی صفحه50

  عسل قند دیابتی ها 

  طبق تحقیقات گروه علمی سایت طب الابدان؛عسل قند دیابتی هاست و ضرری برای آنها ندارد.

  قندها، ساده یا مرکب و یا راست گرا یا چپ گرا هستند. چپ گرا که در ساختمان آنزیم و هورمون که از اسید آمینه تشکیل شده به کار می روند و قندهای راست گرا که معمولاً در ساختمان قندها به کار می روند.

  نقش قند چپ گرا در سلامتی

  قند های چپ گرا نقش خیلی عمده‌ای در سلامت ما دارند و از طرفی قند هرچه ساده تر باشد، هضم و جذب آن آسانتر است و عوارض آن در بدن کمتر است. عسل از بهترین قندهای ساده و چپ گرا است.

  قند و شکر؛ علاوه بر مواد شیمیایی که برای سفید کردن به آن می‌زنند، راست گرا و مرکب هستند. عسل طبیعی، برای جذب در مغز نیاز به انسولین ندارد. به همین علت درمانی برای دیابت است.

  عسل قند دیابتی

  نقش قند سمت گرا در سلامتی

  قند راست‌گرا کالری زیادی داردولی به تدریج بدن را فرسوده می‌کند و بر کبد نیز فشار زیادی می‌آوردند، تا به قندهای ساده تبدیل شود. پس از قند ساده و چپگرا و طبیعی، مانند: خرما، کشمش، توت، مخصوصا عسل، استفاده کنیم.

  عسل، یک نسخه آسان و کامل برای اکثر بیماریها

  عسل، یک نسخه آسان و کامل برای اکثر بیماریها است. درباره عسل همین یک جمله که آقای خیر اندیش مسئول موسسه حجامت ایران می‌گوید کافی است. حدود ۹۰ افرادی که به ما مراجعه می کنند( از سرطان تا میخچه) از همه بیماری ها، علت بیماری آنها از غلبه سردی( بلغم یا سودا) است که با عسل بهبود می یابند.

  حتی عسل بقالی که ۱۰ درصد عسل خالص داشته باشد، برای درمان همه آنها کافی است و اگر به صورت سکنجبین مصرف شود نتیجه کاملتر و بهتر است. پس هر روز یک استکان سکنجبین برای همه لازم است.

  ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.