حدیث روز
امام صادق (ع) : بر تو باد دعا کردن زیرا درمان همه بیماری ها دعاء است.

شنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۹ 10 جماد ثاني 1442 تعداد کل نوشته ها : 315 تعداد نوشته های امروز : 0×
 • آمار سایت

 • حجامت

  حجامت درمان تمام بیماریها تعریف حجامت به صورت کلی و در زبان پارسی مناسبترین وقت حجامت در ایام هفته ؛ بررسی روایی (بخش ۲ ) تغذیه مناسب یکی از اعمال حجامت (بخش دوم) حد ضرورت حجامت در حج حدود الهی در انجام حجامت پسماند خون حجامت و لوازم مصرف شده در حجامت ۱ نکته: حجامت ، وضو را باطل نمی کند اعتماد به تطهیر حجامت کننده حجامت در شبهای ماه مبارک رمضان حجامت کننده و حجامت شونده افطار نمایند! حجامت روزه دار در ایام ماه رمضان حکم فدیه حجامت موضع حلق در روایات! (بخش اول) حد ضرورت حجامت در حج کراهت تعیین حق الزحمه و اجرت حجامت آیا درآمد حجامت کننده درست است؟ مقدمه بحث جایگاه حجامت در فقه اسلام کار حجام چه بوده است؟ حکم فقهی اسلام خصوص حجامت بانوان حجامت زنان در ایام حمل و قاعدگی دعای حجامت نگاه کردن به خون حجامت موجب جلای دیده می شود ضعف و بیحالی حجامت ، بررسی علت و رفع آن منع حجامت در موقع پر یا خالی بودن معده و یا در حالت گرسنگی بهترین زمان حجامت در طول سال چه موقع است روش حجامت در طب اسلامی بررسی انواع روش حجامت (بخش اول) خوراک قبل و بعد ، تغذیه حجامت تشخیص نیاز به حجامت و بهترین زمان حجامت حجامت ، هدیه شب معراج برای امت اسلام تأکید احادیث در اهمیت حجامت جایگاه حجامت در طب اعراب از روایات عید حجامت یکی از بهترین اعیاد در اسلام عید حجامت حجامت نجات بخش و رها کننده از امراض جسمی و روحی تاریخ حجامت و موقعیت حجامت در تاریخ جهان و اسلام

  درمان عفونت پیشانی و سینوزیت
  ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰
  بازدید 14
  1
  درمان سینوزیت بخورات گیاهی مانند بخور مرزنجوش، اسطوخدوس، بابونه و أکالیپتوس و...
  نویسنده : عباس نوازی منبع : نسخ شفا بخش دکتر عزیز خانی (ص 147 تا 153)

  درمان عفونت پیشانی و سینوزیت

  طبق پژوهش های گروه علمی سایت طب الابدان؛ توصیه های زیر جهت درمان عفونت پیشانی دکر می گردد:

  ١. بخورات گیاهی مانند بخور مرزنجوش، اسطوخدوس، بابونه و أکالیپتوس و...

  ٢. دم کرده مرزنجوش.

  ٣. بادکش گذاشتن روی محل سینوس ها.

  ۴. در نهایت اگر جواب نداد می توان از محل سینوس ها حجامت کرد (که این حجامت را باید یک شخص ماهر انجام دهد تا جای حجامت روی صورت نماند.

  عفونت پیشانی

  توجه: روش سنتی بخور دادن این است که شخص ابتدا بینی اش را می گیرد و ۳۰ مرتبه نفس عمیق می کشد و بعد دهانش را می بندد و ۳۰ بار با بینی نفس عمیق می کشد.

  ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.