حدیث روز
امام صادق (ع) : بر تو باد دعا کردن زیرا درمان همه بیماری ها دعاء است.

سه شنبه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۰ 9 رمضان 1442 تعداد کل نوشته ها : 339 تعداد نوشته های امروز : 0×
 • آمار سایت

 • حجامت

  حجامت درمان تمام بیماریها تعریف حجامت به صورت کلی و در زبان پارسی مناسبترین وقت حجامت در ایام هفته ؛ بررسی روایی (بخش ۲ ) تغذیه مناسب یکی از اعمال حجامت (بخش دوم) حد ضرورت حجامت در حج حدود الهی در انجام حجامت پسماند خون حجامت و لوازم مصرف شده در حجامت ۱ نکته: حجامت ، وضو را باطل نمی کند اعتماد به تطهیر حجامت کننده حجامت در شبهای ماه مبارک رمضان حجامت کننده و حجامت شونده افطار نمایند! حجامت روزه دار در ایام ماه رمضان حکم فدیه حجامت موضع حلق در روایات! (بخش اول) حد ضرورت حجامت در حج کراهت تعیین حق الزحمه و اجرت حجامت آیا درآمد حجامت کننده درست است؟ مقدمه بحث جایگاه حجامت در فقه اسلام کار حجام چه بوده است؟ حکم فقهی اسلام خصوص حجامت بانوان حجامت زنان در ایام حمل و قاعدگی دعای حجامت نگاه کردن به خون حجامت موجب جلای دیده می شود ضعف و بیحالی حجامت ، بررسی علت و رفع آن منع حجامت در موقع پر یا خالی بودن معده و یا در حالت گرسنگی بهترین زمان حجامت در طول سال چه موقع است روش حجامت در طب اسلامی بررسی انواع روش حجامت (بخش اول) خوراک قبل و بعد ، تغذیه حجامت تشخیص نیاز به حجامت و بهترین زمان حجامت حجامت ، هدیه شب معراج برای امت اسلام تأکید احادیث در اهمیت حجامت جایگاه حجامت در طب اعراب از روایات عید حجامت یکی از بهترین اعیاد در اسلام عید حجامت حجامت نجات بخش و رها کننده از امراض جسمی و روحی تاریخ حجامت و موقعیت حجامت در تاریخ جهان و اسلام

  حجامت زنان در ایام حمل و قاعدگی
  ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۰:۰۶
  بازدید 205
  2
  حجامت زن باردار روایتی که موجب منع حجامت زن باردار باشد مشاهده نشده است، لکن در منابع طب سنتی حجامت زن باردار را پس از چهار ماهگی حمل مجاز می شمارد.
  نویسنده : عباس نوازی منبع : حجامت از دیدگاه اسلام (95 تا 98)

  حجامت زنان در ایام حمل و قاعدگی

  زنان باردار

  گروه علمی سایت طب الابدان: روایتی که موجب منع حجامت زن باردار باشد مشاهده نشده است، لکن در منابع طب سنتی حجامت زن باردار را پس از چهار ماهگی حمل مجاز می شمارد.

  حجامت زنان باردار

  حجامت در دوران قاعدگی

  مطالعه ما در مؤسسه تحقیقات حجامت ایران نشان می دهد که حجامت زنان در دوران قاعدگی در اغلب موارد زیان بخش است و حتما باید پس از پایان دوره قاعدگی انجام پذیرد.

  در شرایطی که بیماری ویژه ای وجود داشته باشد، با رعایت تمهیدات باید حجامت گردد که در آنصورت نیز باید حجامت تجویز گردد. بنابراین حجامت در دوران قاعدگی ممنوع شمرده می شود.

  ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.